English version


З технічних причин кінотеатр тимчасово не працює!

Вперше у Національному науково-природничому музеї НАН України!

Спеціально для відвідувачів Музею, в кінозалі (на 4 поверсі) організовано покази унікального та захоплюючого  3D фільму «Морські динозаври 3D: Мандри в доісторичний світ»
від братів Мантелло - представників знаменитої продюсерської команди Кусто!
Вперше Ви вирушаєте в незабутню і небезпечну подорож на зустріч з повелителями океану Юрського періоду — гігантськими морськими динозаврами. З цим фільмом Ви розкриєте безліч таємниць доісторичної епохи та дізнаєтеся причини зникнення масивних морських рептилій, які, завдяки своїм розмірам і унікальним особливостям, панували в морях і океанах понад 200 мільйонів років тому. Морські рептилії настільки ж цікаві й розмаїтні, як і наземні динозаври.
Неймовірна якість 3D графіки надає фільму повний ефект присутності, Ви немов би перебуваєте в безпосередній близькості з цими величезними істотами. Вас чекають вражаючі відкриття про життя древньої та сучасної фауни, неймовірна краса підводних ландшафтів захоплює дух. Дивуйтеся, відчувайте страх і захват від зустрічі з великим минулим нашої планети.
У ролі оповідача - відомий актор театру і кіно Еммануїл Віторган.
Фільм демонструється кожної п'ятниці, суботи та неділі в кінозалі Музею на 4 поверсі: сеанси - 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.
Кінопоказ здійснюється за попередньою реєстрацією (тел. 235 62 66)
Тривалість сеансу: 40 хвилин
Вартість квитка: 35 гривень при бюджеті фільму більше 5 000 000 $.

Відкрийте для себе найцікавішу сторінку життя планети Земля!