РЕКЛАМА

ЛІНКИ

Новини і події


Графік роботи ННПМ у весняні святкові дні

27 квітня - з 11:00 до 16:00, каса до 15:30.
28, 29, 30 квітня, 1 травня - вихідні дні.
9 травня - з 10:00 до 17:00, каса до 16:30.
18 травня - Міжнародний день музеїв - впродовж дня з 11:00 до 18:00 - вхід до Музею вільний.


Зал ссавців буде зачинено на технічні роботи!

Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу! У зв’язку з проведенням регламентних профілактичних заходів необхідних для збереження колекцій тварин експозиція «ССАВЦІ» (3-й поверх, Зоологічний відділ ННПМ) буде зачинена 26 квітня (пт) з 15:00 до 15:00 2 травня (чт).


Події квітня!


Події березня!


Події лютого!


Виставка «Таємниці ландшафтного мистецтва»

Національний університет біоресурсів і природокористування України представляє виставку робіт викладачів та студентів кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну.

В експозиції представлені унікальні макети і проекти ландшафтного дизайну найрізноманітніших територій, зокрема проект реконструкції Саду Кабінету Міністрів України, проектні пропозиції реконструкції об’єктів Національного заповідника Софія Київська, проектування парків з елементами топіарного мистецтва в м. Вишгород, фіто композиції та топіарні форми, фітокартини, тропічні, гірські та пустельні флораріуми, художні роботи, фітодизайн екстенсивних садів на дахах.

Виставковий проект має привернути увагу суспільства до раціонального природокористування, його умов та принципів, а для майбутніх абітур'єнтів це презентація спеціальностей Кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну.

Виставка розташована у виставковій залі ННПМ, 1-й поверх, праве крило Геологічного відділу.


Події січня!

Архів новин 2018 року
Архів старих новин